Cena: 1099 zł
Rozmiar: 150, 175
Promień: 15m
Szerokość dziób: 115mm
Szerokość środek: 68mm
 Szerokość stopka: 99mm
Przeznaczenie: średnio zaawansowani i zaawansowani
Model dla amatorów, którzy chcą spróbować swych sił w zawodach. Doskonała narta o zaawansowanej konstrukcji, w której zastosowano drewniany rdzeń i ściany boczne. Dobrze wyważona, poradzi sobie nawet na bardzo twardych stokach.
br />br />
Narty z linii RACE to narty dla amatorów o zacięciu sportowym. Stworzone, by się ścigać, w swej konstrukcji posiadają inteligentne elementy i technologie stosowane w Pucharze Świata – drewniany rdzeń, ściany boczne z titanalu, ślizgi Word Cup i specjalne wykończenie krawędzi. Doskonale jeżdżące narty z pewnością nie wymkną się spod kontroli. Zwinne i zwrotne, doskonale trzymają krawędzie i precyzyjnie przekazują na nie siłę.br />br />
Sprzęt z najwyższej półki. Deski, które nie wymykają się spod kontroli, nawet przy dużych prędkościach i doskonale trzymają krawędź. Stworzone, by walczyć i wygrywać w Pucharze Świata. Niezwykle skrętne i zwinne. Dzięki inteligentnej konstrukcji przekaz sił na krawędzie jest szybki i precyzyjny. To tylko kilka z wielu istotnych cech, które narta z grupy race musi spełnić, by trafić w ręce, lub raczej na nogi zawodnika.
 |